دیگر این روزها قفل پدال و فرمان هم نمی تواند مانع از سرقت شود!

شگردهای بدیع و جدیدی در زمینه سرقت به میان آمده که شیوه های قدیمی حفاظت را ناکارآمد کرده است.

تنها راه باقیمانده استفاده از فناوری های نو در زمینه حفاظت است.

ردیاب خودرو تنها روش افزایش امنیت است که این روزها به لطف فناوری های تکنولوژیک توانسته تعریف جدیدی از حفاظت ارائه دهد.

خرید و فروش ماشین های کلاسیک در تمامی کشورهای جهان تنها قشر خاص و پولداری از افراد جامعه را شامل می شود.

به علت عشق و علاقه خاصی که برخی از ماشین باز ها به ماشین های کلاسیک دارند حفظ و نگهداری از آنها اهمیت خاصی برایشان دارد.

بستن قفل فرمان و قفل پدال هم نمی تواند مانع از سرقت ماشین شود بنابراین تنها روش افزایش امنیت ماشین های کلاسیک با نصب ردیاب خودرو میسر می شود.

مزایای نصب ردیاب خودرو

•    جلوگیری از سرقت ماشین
•    دریافت آلارم هنگام سرقت ماشین
•    موقعیت یابی و ردیابی آنلاین ماشین
•    مشاهده ریز حرکات و توقفات ماشین
•    قابلیت خاموش کردن ماشین کلاسیک از راه دور

کاربرد ردیاب خودرو روی ماشین پورشه

خودرو سازان آلمانی برای بالا بردن امنیت خودروی پورشه اقدام به نصب مسیریاب و ردیاب جی پی اس کرده اند. به نوعی این ماشین کلاسیک که هواداران خاصی را دارد با داشتن مسیریاب تمامی مسیرها و جاده ها را روی مانیتور نشان می دهد تا به راحتی رانندگی کنید.

نصب جی پی اس روی ماشین باعث شده است که سریعا هنگام سرقت خودرو آلارم برای صاحب ماشین فرستاده شود. با دریافت آلارم و تایید سرقت ماشین توسط مالک پورشه علاوه بر امکان خاموش کردن خودرو از راه دور حتی ماشین می تواند از مسیری حرکت کند که به پلیس ختم شود.

ردیاب خودرو مناسب و حرفه ای را چگونه بشناسیم؟

حفظ و نگهداری به موقع ماشین

به دلیل گران بودن قطعات ماشین های کلاسیک مسلما حفظ و نگهداری قطعات آن هم خیلی مهم است. بنابراین با تعویض به موقع فیلتر هوا، لاستیک خودرو مسلما باعث کاهش هزینه های نگهداری ماشین خواهید شد.

وجود دستگاه ردیاب خودرو این امکان به شما می دهد که زمان تعویض فیلتر هوا، روغن ماشین، لاستیک خودرو آلارم دریافت کنید تا همیشه ماشینی سرحال داشته باشید.

اطمینان کامل از کرایه دادن ماشین کلاسیک

ماشین های کلاسیک جزو دسته ماشین هایی هستند که همیشه بعنوان ماشین عروس استفاده می شوند. در این مواقع با نصب ردیاب خودرو به راحتی می توانید مطمئن شوید که ماشین به سرقت نمی رود و حتی از زمان تصادف ماشین مطلع شوید.

با نصب ردیاب روی ماشین های کلاسیک به راحتی می توانید منطقه ای را تعیین کنید که در صورت خروج ماشین از آن منطقه یا شهر سریعا آلارم را دریافت کنید.

داشتن مدرک هنگام مراجعه به پلیس

با نصب جی پی اس روی ماشین هنگام سرقت آن به راحتی می توانید مدرکی مناسب به همراه داشته باشید. با ارائه شواهد و مدارک کافی سریعا پلیس می تواند با موقعیت یابی خودرو آنرا پیدا کند و سارق را دستگیر کند. حتی نصب ردیاب می تواند بعنوان مدرکی برای بیمه نامه ماشین محسوب شود.

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *