1. ردیاب قابلیت نصب برو روی چه خودروهایی را دارد؟

  نصب ردیاب ارتباط با نوع ماشین ندارد و ردیاب ها را میتوان روی ماشین یا موتور نصب کرد.

 2. تفاوت ردیاب های مختلف در چه مواردی است؟

  تعداد ماهواره ای که پشتیبانی می کند (۹۹ماهواره)؛ ردیاب حامی دارای بیشترین دقت مطابق با استانداردهای جهانی است.

  ضد ضربه بودن، میزان شارژ دهی باطری داخلی، کیفیت ساخت و در نهایت امکاناتی که پنل ردیاب به شما میدهد همه مزیت های منحصر به فرد این محصول است.

 3. ردیاب خودرو چطور کار میکند؟

  ردیاب خودرو یک دستگاه کوچک است که سیمکارت می خورد و در جایی از ماشین به صورت کاملا مخفیانه جاسازی می شود و بعد از نصب و راه اندازی به ماهواره های جی پی اس وصل شده و محل خودرو را دریافت می کند و از طریق اس ام اس موقعیت لحظه ای خودرو ، سرعت لحظه ای خودرو، وضعیت درب خودرو، وضعیت موتور خودرو و … را به موبایل صاحب خودرو ارسال می کند .

  همچنین از طریق یک سایت اینترنتی صاحب خودرو می تواند خودرو خود را بصورت زنده و آنلاین ردیابی کرده و کل مسیرهای پیموده شده آن را ببیند.

 4. چه سیم کارتی را می توان در داخل ردیاب خودرو قرار داد ؟

  هر سیم کارتی را می توانید درون دستگاه بگذارید ولی اگر ماشین شما جایی رفت و آمد می کند که یک سیم کارت خاص آنتن دهی ندارد از آن سیم کارت استفاده نکنید.

 5. آیا با قطع برق باطری خودرو و دستکاری برق خودرو، ردیاب خودرو از کار می افتد؟

  خیر. ردیاب حامی دارای باطری داخلی می باشند و میتواند ساعتها به کار خودش ادامه بدهد و البته بعد از وصل شدن برق خودرو باطری دوباره شارژمیشود.

 6. در چه فاصله ای می توان خودرو خود را از راه دور با ارسال اس ام اس خاموش کرد؟

  فاصله دور یا نزدیک اهمیتی ندارد اگر سیم کارت درون ردیاب آنتن دهی داشته باشد در همه نقاط دنیا میتوانید ردیاب  خودرو خود  را کنترل نمایید.

 7. در مواقعی که شبکه موبایل قطع شود و یا آنتن دهی موبایل مناسب نباشد ردیاب به چه صورت عمل می کند ؟

  موقعیت های ماشین را در حافظه ذخیره می کند و بعد از وارد شدن خودرو به محدوده آنتن دهی مکانهای مورد نظر را بر روی برنامه ارسال میکند.

 8. در مواقعی که شبکه جی پی اس قطع باشد یا خودرو در زیر سقف قرار داشته باشد ردیاب خودرو چگونه عمل می کند؟

  برخی ردیاب میتوانند با آنتن های بی تی اس (دکل های موبایل) ارتباط برقرار کنند و موقعیت را تعیین کنند و البته آخرین موقعیت قبل از قطع شدن جی پی اس (رفتن زیر سقف) هم ثبت میشود.

 9. ردیاب حامی در چه مواقعی به صاحب خودرو اس ام اس ارسال می کند؟

  بستگی به قابلیت های ردیاب و تنظیمات انجام شده دارد اما موارد زیر حالت عمومی تر دارد و اکثر ردیاب ها این حالتها را پشتیبانی میکنند:
  باز شدن درب خودرو
  روشن و خاموش شدن موتور خودرو
  ضربه خوردن و یا تصادف کردن خودرو
  آزیر کشیدن دزدگیر خودرو
  وارد یا خارج شدن خودرو به یک محدوده خاص
  حرکت خودرو با سرعت بیشتر از حد مجاز
  فشار دادن دکمه کمک اضطراری داخل خودرو

 10. روش استفاده از اپلیکیشن حامی چگونه است ؟

  معمولا به شما یک نام کاربری و رمز عبور داده میشود که با آن وارد برنامه میشوید و میتوانید موقعیت خودرو خود را روی نقشه ببینید و برنامه مشاهد مسیرهای پیموده شده خودرو – سرعت خودرو – وضعیت دربهای خودرو – خاموش کردن خودروگزارش های مختلف دیگر را هم در اختیار شما می گذارد.

 11. ردیاب حامی قابلیت نصب بر روی چه خودروهایی را دارد؟

  ردیاب حامی را بر روی کلیه وسایل نقلیه دارای سیستم برق یعنی تمامی خودروها اعم از سواری، وسایل نقلیه سنگین، و… می‌توان نصب کرد.  ردیاب حامی با تمام خودروهای سبک و سنگین (ولتاژ کاری بین ۶ تا ۳۵ ولت) سازگاری دارند.

 12. نصب یک دستگاه ردیاب بر روی خودرو چقدر زمان می‌برد؟

  بسته به نوع خودرو نصب معمولا ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. در مدل‌های بالاتر خودرو به دلیل پیچیده‌تر بودن سیستم برق ممکن است زمان بیشتری برای نصب لازم باشد.

 13. آیا می توانم دستگاه ردیاب را خودم نصب کنم؟

  اگر شما به طور کامل از سیم کشی خودرو و نکات فنی در این زمینه اطلاعات دارید می‌توانید با استفاده از راهنمای نصب ردیاب خودرو آن را نصب کنید. اما در کل پیشنهاد ما این است که این کار را به یک متخصص بسپارید تا با رعایت ریزه‌کاری‌ها دستگاه ردیاب بهترین عملکرد خود را داشته باشد.

 14. اگر کسی اتصال دستگاه ردیاب با برق خودرو را قطع کند چه؟

  نگران نباشید، در صورت قطع ارتباط، شما هشداری به‌صورت اس ام اس از طریق تلفن همراه ثبت شده‌ی خود دریافت خواهید کرد.

 15. آیا نصب ردیاب خودرو بر اعتبار ضمانت‌نامه‌ی خودرو اثری دارد؟

  بستگی به شرایط عنوان‌شده در ضمانت‌نامه‌ی خودروی شما دارد. اما به طور کلی برای این‌که پس از نصب دستگاه مشکلی برای ضمانت‌نامه خودرو ایجاد نشود می‌توان  دستگاه را به گونه‌ای نصب کرد که شرایط اختصاصی ضمانت‌نامه رعایت شود.

 16. هشدار ردیاب خودرو به چه شکل است؟

  ردیاب‌ حامی قابلیت ارسال پیامک و تماس در صورت خارج شدن خودرو از محدوده جغرافیایی تعریف شده و یا در هنگام ضربه به خودرو و باز شدن درب ها و صندوق عقب و… را دارد. همچنین امکان مشاهده و تنظیم آلارم برای حداکثر سرعت مجاز خودرو نیز وجود دارد.

 17. آیا می توانم به داده‌های گذشته دسترسی پیدا کنم؟ (آیا می توانم ببینم ماشینم چند روز پیش کجا بوده؟)

  بله، تمام اطلاعات در سرورهای دستگاه ذخیره می‌شود و امکان مشاهده موقعیت و مسیرهای پیموده شده و توقف ها و سرعت ها و غیره از طریق وبسایت دستگاه وجود دارد.

 18. نصب ردیاب خودرو چه اثری بر میزان مصرف باتری خودرو خواهد داشت؟

  ردیاب حامی جریان مصرفی بسیار پایین (در حد چند میلی آمپر) جهت کم نشدن شارژ باتری در زمان خاموش بودن طولانی خودرو دارد. همچنین در صورت ضعیف شدن باتری خودرو می‌توانید برای کاهش مصرف حالت اقتصادی را فعال کنید.

اگر پاسخ تان را نیافته اید سؤال خود را با ما درمیان بگذارید.
 • سؤال خود را درج نمایید!
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
باما تماس بگیرید!

مشهد: دانش آموز ۱۳ – پلاک ۳۵۸ – طبقه سوم – گروه فن آوری دلتا

تلفن: ۰۵۱۳۶۰۱۹۶۷۶ – ۰۵۱۳۶۰۲۹۱۷۹